Skip to content

Hikayemiz

DÜZAKIN ve AKADEMİ

2009 yılında Sibel Düzakın ve Erhan Düzakın tarafından kurulan “DÜZAKIN AKADEMİ” Eğitim alanında başladığı faaliyetlerini günün koşullarına göre genişleterek ve güçlendirerek devam ettirmektedir. Yıllar içinde kendini geliştirerek kaliteli eğitimleri sayesinde en çok tercih edilen eğitim kurumu haline gelmiştir.

2012 yılında talebi karşılanmak üzere başlattığı “Aile Danışmanlığı Sertifika” programını en geniş kapsamlı müfredat ve 21 akademisyen ile başarılı bir şekilde yürütmektedir. 1.745 kişiyi bu programdan mezun ederek, bu alanda bir ilke imza atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana “DÜZAKIN PSİKOLOJİ VE ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİ” çatısı altında psikoloji alanı ile ilgili her türlü eğitim ile ilgili her türlü eğitim programlarını başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Günün koşullarına uygun olarak çeşitli kamu kurumlarına, özel kuruluşlara ve sendikalara eğitim konusunda kurumsal süpervizörlük çalışmalarını sürdürmektedir. 

Kurucu olduğu “Aile Danışanları Derneği” ve “Gençler ve Çocuklar İçin Temiz Dünya Derneği” ile İçişleri Bakanlığı projelerinde ve Kalkınma Ajansı projelerinde tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. 
Whatsapp Başlat!
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?